دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما زابل

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی زابل

سفر به شهر
        زابل

سفر به شهر زابل

زابل با مساحت 344 کیلومتر مربع، در ضلع شمال شرقی استان سیستان و بلوچستان واقع شده است و یکی از شهر های مرزی ایران میباشد.
شهرستان زابل دارای دو شهر (زابل و بنجار) است که 171940 نفر جمعیت دارد و از این تعداد 137722 در زابل، 4088 در بنجار و 30130 در 78 آبادی کوچک و بزرگ زندگی میکنند، زابل از شمال به شهرستان نیمروز، از شرق به شهرستان هیرمند، از جنوب به شهرستان زهک و از غرب به شهرستان هامون محدود است.
در گذشته زمین هایی با تپه هایی از ماسه های روان و رسوبات دریایی بوده که قسمتی از آن در مسیر رودخانه هیرمند قرار داشته و بعدها با کم شدن آب رودخانه بر وسعت خشکی ها افزوده شده و با اتصال دو آبادی اولیه به نام های ناصر آباد و حسین آباد، آبادی بزرگی تشکیل دادند که در سال 1314 خورشدی طبق مصوبه هیات وزیران به آن آبادی نام زابل را دادند.

وضعیت آب و هوایی زابل

آب و هوای زابل، گرم و خشک است. 
به ترتیب حداقل و حداکثر دما در زمستان 7 درجه و در تابستان 45 درجه به ثبت رسیده است.
از باد در زابل بهرگیری فراوانی میکنند از جمله : کولرهای طبیعی منازل، یخ دندان ها و آس بادها ... به طوری که به عنوان خاستگاه آسباد نام گرفته است. 

مناطق و اماکن گردشگری زابل

با توجه پیشینه تاریخی زابل، بناهای تاریخی و مناطق باستانی زیادی این منطقه وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت :

 • explore قلعه رستم

 • explore قلعه کهک کهزاد

 • explore مجتمع بقیه‌الله

 • explore گمرک بلژیکی‌ها

 • explore کاروانسرای فرنگی

 • explore آسبادهای حوض دار

 • explore بانک ایران و انگلیس

 • explore موزه مردم‌شناسی

 • explore آرامگاه خواجه غلطان

 • explore جنگل شیله

 • explore منطقه شکارممنوع مک سرخ

بررسی و جستجو بلیط هواپیما زابل

به منظور صدور بلیط هواپیما زابل کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را زابل و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر زابل و پروازهای سیستمی زابل را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما زابل

بعد از جستجو لیست پروازهای زابل شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز زابل با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز زابل خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما زابل کمک فراوان کند.

بلیط ارزان زابل

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای زابل را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای زابل را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما زابل اقدام نمایید.

بلیط چارتر زابل

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر زابل می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر زابل اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر زابل در لیست پروازهای زابل از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر زابل را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی زابل

پروازسیستمی زابل دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر زابل می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی زابل را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما زابل

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت