دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما طبس

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی طبس

سفر به شهر
        طبس

سفر به شهر طبس

طبس بر کناره کویر لوت، 
این شهرستان با 55808 کیلومتر مربع مساحت و جمعیت 68500 نفر جمعیت، از شهرهای میانه راهی خراسان، فارس، اصفهان، کرمان میباشد که بعنوان گذرگاهی برای این استانها است..
طبس شامل سه بخش مرکزی، دیهوک و دستگردان و سه شهر طبس، دیهوک و عشق آباد و هشت دهستان به نامهای گلشن، پیرحاجات، منتظریه، نخلستان، دیهوک، کویر، دستگردان و کوه یخاب می باشد.

تبس از واژه تب به معنای گرما گرفته شده و با توجه به آثار غارنشینان زمانهای قدیم در دره های شهرستان شکی نیست که بسیار کهن و باستانی است. طبس، زمانی در آغاز جهانگیری ترکان سلجوقی مطیع سلطان سبز می شود و زمانی در اواخر دوره تیموریان و نیز دوره صفویه مورد حمله مکرر ازبکها قرار می گیرد. در سال ۱۳۵۷ با زلزله ای ،گردسنگینی برتاریخ این دیار می نشیند اما طبس هنوز گلشنی است در دل کویر.

وضعیت آب و هوایی طبس

طبس از مناطق گرم وخشک است که تابستان های بسیار گرم و دارای زمستان های نسبتاً سرد می‌باشد بگونه ای که درجه حرارت حداکثری مطلق معادل ۱۵+ درجه و حداقل مطلق ۹- در جه سانتیگراد ثبت شده است.

مناطق و اماکن گردشگری طبس

شهر طبس یکی از قدیمی ترین و خاص ترین شهرهای ایران است که به دلیل جاذبه های تاریخی و طبیعی خاصی که دارد، از گزینه های محبوب برای گردشگری به شمار می رود.

 • explore برج هادرباش

 • explore سد تاخیر شاه‌ عباسی

 • explore سد کریت

 • explore کال جنی

 • explore باغ گلشن

 • explore کاروانسرای خان

 • explore امام ‌زاده حسین بن موسی بن کاظم (ع)

 • explore غار حلوان

 • explore قلعه اسماعیلیان

 • explore قلعه طبس

بررسی و جستجو بلیط هواپیما طبس

به منظور صدور بلیط هواپیما طبس کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را طبس و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر طبس و پروازهای سیستمی طبس را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما طبس

بعد از جستجو لیست پروازهای طبس شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز طبس با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز طبس خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما طبس کمک فراوان کند.

بلیط ارزان طبس

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای طبس را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای طبس را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما طبس اقدام نمایید.

بلیط چارتر طبس

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر طبس می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر طبس اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر طبس در لیست پروازهای طبس از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر طبس را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی طبس

پروازسیستمی طبس دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر طبس می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی طبس را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما طبس

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت