دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما سبزوار

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی سبزوار

سفر به شهر
        سبزوار

سفر به شهر سبزوار

سبزوار با 243.700 نفر جمعیت، یکی از شهرهای بزرگ استان خراسان رضوی بعد از مشهد و نیشابور است که در غرب خراسان، در شمال شرق ایران واقع شده است.
طبق اسناد تاریخی، قدمت سبزوار متعلق به ۶ هزار سال بوده است اما با کشف یک ساطور متعلق به انسان‌های ابزارساز این نظریه عوض شد و قدمت این منطقه به حدود ۱۲ هزار سال پیش باز میگردد. 
تاریخ سبزوار با بیهق پیوند خورده‌است و نام قدیم سبزوار، بیهق بوده است که پیش از اسلام، «بیهه» یا بیهین یا بیهگ (یعنی جای نیکو یا بهترین ناحیه در این منطقه از مشرق ایران در عصر ساسانی) می‌گفته‌اند. که پس از حمله مغول به سلطنت خوارزمشاه به دلیل دلاوری مدافعان فدایی موسوم به سربداران، به نام سربداران نیز شناخته می‌شد اما بعد از حکومت شیعی آل بویه حکومت شیعه بعدی در ایران به دست سربداران ایجاد گردید که مدتها بر قسمتهایی از کشور حکومت نمودند و پایتخت این حکومت سبزوار بود.

وضعیت آب و هوایی سبزوار

سبزوار کوهستانی و دارای اقلیم معتدلی است که در قسمت‌های جلگه‌ای با هوای گرم همراه است.

مناطق و اماکن گردشگری سبزوار

سبزوار بیش از یکصد و پنجاه اثر تاریخی ثبت شده در آثار ملی می‌باشد. در ادامه به معرفی جاذبه های گردشگری این شهرستان خواهیم پرداخت:

 • explore پناهگاه حیات وحش شیر احمد

 • explore منطقه شکار ممنوع پروند

 • explore چنار ۲۵۰۰ سالهٔ کیذقان

 • explore باغ ملی

 • explore رودخانه ششتمد

 • explore رودخانه ریوند

 • explore رودخانه دلبر

 • explore بوستان شهدای گمنام (بام سبزوار)

 • explore طبیعت روستای بلاش‌آباد

 • explore طبیعت روستای استاج

 • explore آبشارهای بفره

 • explore غار اژدر

 • explore آبشار بید

 • explore آبشار نورآباد

بررسی و جستجو بلیط هواپیما سبزوار

به منظور صدور بلیط هواپیما سبزوار کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را سبزوار و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر سبزوار و پروازهای سیستمی سبزوار را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما سبزوار

بعد از جستجو لیست پروازهای سبزوار شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز سبزوار با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز سبزوار خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما سبزوار کمک فراوان کند.

بلیط ارزان سبزوار

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای سبزوار را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای سبزوار را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما سبزوار اقدام نمایید.

بلیط چارتر سبزوار

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر سبزوار می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر سبزوار اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر سبزوار در لیست پروازهای سبزوار از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر سبزوار را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی سبزوار

پروازسیستمی سبزوار دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر سبزوار می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی سبزوار را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما سبزوار

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت