دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما رفسنجان

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی رفسنجان

سفر به شهر
        رفسنجان

سفر به شهر رفسنجان

رفسنجان در حاشيه جنوبی کوير لوت و در شمال غربی استان کرمان با جمعیت 300 هزار نفره واقع شده است. 
فاصله رفسنجان تا شهر کرمان، ۱۱۰ کيلومتر است که بر سر راه‌های ارتباطی استان‌های کرمان، يزد، فارس، هرمزگان و سيستان و بلوچستان قرار گرفته است.
رفسنجان با مساحت حدود ۱۰۶۸۷ کيلومتر از شمال به شهرستان‌های بافق و زرند، از جنوب به شهرستان بردسير، از شرق به شهرستان‌های کرمان و زرند و از غرب به شهرستان‌های انار و شهر بابک محدود می‌شود. 
در این شهر آثاری از تمدن‌های چندين هزار ساله قبل ازهخامنشيان وجود داشته که بر اثر گذشت زمان به کلی محو و نابود شده است. قومی‌ به نام (اسه کرته) از نژاد آريايی در ساليانی دور در اين ديار ساکن بوده اند. نام رفسنجان برای نخستين بار در متون تاريخی قرن هشتم مربوط به دوره آل مظفر (۹۵-۷۱۳ هجری قمری) ذکر شده است. 
در اوايل اسلام اين منطقه جزء کرمان بوده که بعد جزء ايالت فارس شده و بعدها دوباره به کرمان برگشته است. 
در مورد نام رفسنجان، روایت های زیادی وجود دارد. طبق يک روايت غالب، چون در اين منطقه معادن غنی مس وجود دارد، .در گذشته نام اين شهر رفسنکان بوده است. رفسنکان از دو کلمه رفسن و کان تشکيل شده است که رفسن در زبان پارسی باستان به معنی مس و کان هم به معنی معدن می‌باشد. واژه رفسنکان به مرور زمان به شکل معرب آن يعنی رفسنجان تبديل شده است.

 

وضعیت آب و هوایی رفسنجان

شهر رفسنجان دارای آب و هوای نیمه کویری است یعنی تابستان‌های نسبتاً گرم و زمستان‌های سردی دارد. میانگین بارش سالانه شهر رفسنجان ۱۰۰ میلی‌متر است.

مناطق و اماکن گردشگری رفسنجان

عبور راه آهن تهران- بندرعباس از کنار اين شهر و همچنين داشتن فرودگاه به اين شهر موقعيت خاصی بخشيده ‌است که این عامل همراه شرایط اقلیمی و آثار تاریخی بر جای مانده، رفسنجان را شهری مستعد جذب گردشگران کرده است.

 • explore کاروان‌سرای قطب‌آباد

 • explore کاروان‌سرای کبوتر خان رفسنجان

 • explore خانه حاج ‌آقا علی

 • explore موزه ریاست جمهوری رفسنجان

 • explore رفسنجان‌ حصار

 • explore کاروانسرای شاه عباسی رفسنجان

 • explore آب‌انبار مرادی

 • explore موزه خوش‌نویسی

 • explore مجموعه مسجد بازار

 • explore آب‌انبار حاج ‌آقا علی

 • explore معبد آناهیتا

 • explore بادگیر معین

 • explore دره راگه

 • explore کوه پورکان

 • explore چشمه معدنی حسین‌آباد

 • explore چشمه معدنی آباد آوران

بررسی و جستجو بلیط هواپیما رفسنجان

به منظور صدور بلیط هواپیما رفسنجان کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را رفسنجان و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر رفسنجان و پروازهای سیستمی رفسنجان را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما رفسنجان

بعد از جستجو لیست پروازهای رفسنجان شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز رفسنجان با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز رفسنجان خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما رفسنجان کمک فراوان کند.

بلیط ارزان رفسنجان

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای رفسنجان را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای رفسنجان را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما رفسنجان اقدام نمایید.

بلیط چارتر رفسنجان

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر رفسنجان می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر رفسنجان اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر رفسنجان در لیست پروازهای رفسنجان از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر رفسنجان را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی رفسنجان

پروازسیستمی رفسنجان دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر رفسنجان می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی رفسنجان را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما رفسنجان

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت