دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما ماهشهر

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی ماهشهر

سفر به شهر
        ماهشهر

سفر به شهر ماهشهر

بندر ماهشهر با مساحت 7304 کیلومتر مربع در جنوب شرقی استان خوزستان با فاصله‌ی ۱۱۰ کیلومتری از اهواز قرار دارد و در کنار کانال خور موسی که به خلیج فارس منتهی می‌شود، واقع شده است.

بندر ماهشهر از غرب به شادگان، از شرق به هندیجان و امیدیه و از جنوب به خلیج فارس می ‌رسد و همچنین دارای ۸۳ کیلومتر مرز آبی با خلیج فارس میباشد. فاصله بندر ماهشهر از تهران 1032 کیلومتر است و  مرکز توسعه صنعت پتروشیمی ایران میباشد.

ماهشهر از بندرهای قدیمی در حاشیه‌ی خلیج‌ فارس به ‌شمار می ‌رود و به دو بخش ماهشهر قدیم و جدید تقسیم می‌شود. بخش جدید بندر ماهشهر با هدف صادرات نفت ساخته شده و به عنوان یکی از بزرگترین بنادر صادرت نفت در ایران شناخته میشود و در بخش قدیم آن مردم ماهشهر و بسیاری از سازمان‌های دولتی قرار گرفته است.

وضعیت آب و هوایی ماهشهر

ماهشهر دارای آب و هوای گرم و مرطوب می‌باشد ودمای آن بین ۵۰ درجه در تابستان تا صفر درجه در زمستان تغییر می‌کند. واز نیمه دوم مرداد تا اواخر شهریور دارای هوای شرجی با رطوبت زیاد میباشد. میانگین باران سالیانه در ماهشهر حدود ۲۳۳ میلیمتر است وبه سبب واقع شدن در جلگه خوزستان دارای خاک آبروفتی و نسبتا مناسب برای رشد گیاهان می باشد.

مناطق و اماکن گردشگری ماهشهر

بندر ماهشهر، از قدیمی‌ترین بنادر خلیج‌فارس است که قدمت آن به دوران ساسانیان می‌رسد و جاذبه‌های گردشگری شگفت‌انگیزی دارد که در ادامه به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.

 • explore خور موسی

 • explore زیارتگاه شاهزاده حمزه

 • explore شهر باستانی آسک

 • explore آرامگاه سیدصالح

 • explore بندر امام خمینی

 • explore پارک ارم ماهشهر

 • explore تل کافرون

 • explore پارک ساحلی خور

 • explore خرابه های آبادی ریشهر

بررسی و جستجو بلیط هواپیما ماهشهر

به منظور صدور بلیط هواپیما ماهشهر کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را ماهشهر و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر ماهشهر و پروازهای سیستمی ماهشهر را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما ماهشهر

بعد از جستجو لیست پروازهای ماهشهر شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز ماهشهر با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز ماهشهر خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما ماهشهر کمک فراوان کند.

بلیط ارزان ماهشهر

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای ماهشهر را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای ماهشهر را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما ماهشهر اقدام نمایید.

بلیط چارتر ماهشهر

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر ماهشهر می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر ماهشهر اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر ماهشهر در لیست پروازهای ماهشهر از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر ماهشهر را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی ماهشهر

پروازسیستمی ماهشهر دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر ماهشهر می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی ماهشهر را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما ماهشهر

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت