دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما کویت

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی کویت

سفر به شهر
        کویت

سفر به شهر کویت

کویت با مساحت 17.818 کیلومتر مربعی و جمعیت 4.137 میلیون نفره، در شبه جزیره عربستان، یکی از کشورهای خاورمیانه محسوب میشود که با ایران مرز مشترک آبی از سمت خلیج فارس دارد. 
کویت سرزمینی است مسطح و بیابانی که سطح آن پوشیده از ماسه است و پدیدهای طبیعی چون کوه و رود در آن وجود ندارد. کویت که از لحاظ جغرافیایی مرکز مهمی برای کشتیرانی و فعالیت های دریایی است که از شمال با عراق، از جنوب با عربستان سعودی و از شرق به خلیج فارس محدود است. اقتصاد کویت به صدور نفت خام ، گاز و ماهیگیری وابسته است و اکثر مردم از زندگی مرفهی برخوردارند. ذخایر نفت کویت 70% میلیار بشکه تخمین زده شده است که بیش از سه برابر ذخایر نفت ایالت متحده آمریکا و 10% از کل ذخایرنفتی جهان است. 
تاریخچه کشور کویت به شیخ براک بن غریز آل حمید، شیخ قبیله بنی خالد و فرمانروای امارت احساء برمیگردد که در پایان سال 1110 هجری، دژی با نام کویت برای انباشته کردن آذوقه و جنگ افزار ساخت و بعد این سرزمین در زمان شیخ سعدون بن محمد حمید به خاندان آل صباح بخشیده شد. بازرگانی این کشور در قدیم به دست مردم ایران به خصوص مردم خوزستان و بوشهر انجام میشد که نخستین بار منابع نفتی کویت در دهه 30 میلادی کشف شد.
کویت سال های زیادی تحت استعمار انگلیس بود و در سال 1991 میلادی عراق، کویت را اشغال کرد و چاه های نفت را آتش زد و آغازگر جنگی شد که آمریکا وارد آن شد و برای مدتی صادرات نفت از کویت متوقف شد به طوری که فقطه در یک روز پنج تا شش میلیون بشکه نفت در آتش سوخت، و در آخر باعث عقب نشینی عراق شد اما تاثیری که بر افزایش قیمت نفت گذاشت که تا مدت ها باقی ماند.

وضعیت آب و هوایی کویت

کویت به طور کلی آب و هوای گرم و خشکی دارد، یعنی تابستان بسیار گرمی دارد و دماهای بالایی را تجربه میکند و  در زمستان هوا نسبتا سرد است و تقریبا تمام 100 میلی متر بارندگی سالیانه در زمستان میبارد. اختلاف درجه حرارت شب و روز در کویت مشهود است.

مناطق و اماکن گردشگری کویت

معماری مدرن و خاص کویت است که این کشور را معروف ساخته، مثل برج های بلند و ... در ادامه به معرفی جاذبه های تفریحی و دیدنی خاص کویت خواهیم پرداخت :

 • explore کاخ سیف

 • explore مسجد جامع بزرگ

 • explore برج های کویت

 • explore باغ وحش کویت

 • explore پارک Aqua

 • explore مرکز فرهنگی آمریکا

 • explore سیاره جادویی کویت

 • explore موزه طارق رجب

 • explore خانه آینه ای

 • explore بازار 360

 • explore روستای قدیمی Failaka

 • explore جزیره سبز

 • explore ساحل Al Kout

 • explore موزه ملی کویت

بررسی و جستجو بلیط هواپیما کویت

به منظور صدور بلیط هواپیما کویت کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را کویت و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر کویت و پروازهای سیستمی کویت را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما کویت

بعد از جستجو لیست پروازهای کویت شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز کویت با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز کویت خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما کویت کمک فراوان کند.

بلیط ارزان کویت

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای کویت را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای کویت را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما کویت اقدام نمایید.

بلیط چارتر کویت

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر کویت می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر کویت اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر کویت در لیست پروازهای کویت از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر کویت را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی کویت

پروازسیستمی کویت دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر کویت می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی کویت را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما کویت

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت