دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارک

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی خارک

سفر به شهر خارک

جزیره خارک که یکی از مهم ترین جزایر خلیج فارس از لحاظ تجاری، نظامی، اقتصادی و تاریخی است، در تقسیمات کشوری جز حوزه استان بوشهر( شمال غربی بوشهر و غرب بندر گناوه) قرار گرفته است.
این بند مرجانی به طول و عرض هشت در چهار کیلومتر است که جمعیت تقریبی 8196 نفره دارد و تلفظ نام این جزیره به هر دو شکل خارک و خارگ است، که در منابع مکتوب (خارک) به کار رفته  و بیشتر مردم محلی به این جزیره (خارگ) میگویند.
خارک از فسیل ها و اندام مرجان ها و دیگر جانداران دریایی که با ذرات ماسه آمیخته هستند تشکیل شده. عمرخارک حدود یک میلیون سال تخمین زده شده است ما زمان بیرون آمدن آن از زیر آب به حدود چهارده هزار سال پیش باز میگردد. حجم زیادی از صادرات نفت خام ایران به بازارهای جهانی از این جزیره نفتی صورت می گیرد.

وضعیت آب و هوایی خارک

هوای جزیره گرم و شرجی همراه با رطوبت است. میانگین دما در زمستان 17 ودر تابستان 32 درجه است در نتیجه تابستان بسیار گرمی دارد بنابراین بهترین زمان برای سفر به استان بوشهر و مخصوصا خارک اوایل اسفند و یا مهر است.

مناطق و اماکن گردشگری خارک

خارک با آثار تاریخی با ارزشی که دارد به عنوان یک جاذبه گردشگری در بوشهر مطرح میشود اما با توجه به تاسیسات نفتی که مانع از عبور بازدید کنندگان به جزیره میشود، تنها افرادی میتوانند به این جزیره سفر کنند که ساکن این جزیره باشند و یا مجوز از فرمانداری بوشهر بگیرند.

  • explore گور معبدهای پالمیران

  • explore آتشکده جزیره خارک

  • explore گور دلمن

  • explore امامزاده میر محمد حنفیه

  • explore قلعۀ پرتغالی‌ها

  • explore گورستان مسیحیان

  • explore آب انبار

  • explore قنات

  • explore گورستان اهل سنت

  • explore بقعه پیر علمدار

بررسی و جستجو بلیط هواپیما خارک

به منظور صدور بلیط هواپیما خارک کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را خارک و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر خارک و پروازهای سیستمی خارک را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما خارک

بعد از جستجو لیست پروازهای خارک شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز خارک با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز خارک خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما خارک کمک فراوان کند.

بلیط ارزان خارک

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای خارک را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای خارک را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما خارک اقدام نمایید.

بلیط چارتر خارک

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر خارک می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر خارک اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر خارک در لیست پروازهای خارک از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر خارک را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی خارک

پروازسیستمی خارک دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر خارک می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی خارک را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما خارک

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت