دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما ایرانشهر

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی ایرانشهر

سفر به شهر
        ایرانشهر

سفر به شهر ایرانشهر

شهرستان ایرانشهر در ناحیه مرکزی بلوچستان با مساحتی بالغ بر 30200 کیلومتر مربع در فاصله 345 کیلو متری مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است که 15 درصد وسعت استان را به خود اختصاص داده است. 
این شهرستان از شمال به شهرستان های خاش ,از شرق به سراوان , از جنوب به شهرستان های سرباز و نیکشهر و از غرب به استان کرمان و دشت جازموریان محدود است و شامل 4 بخش، مرکزی, بمپور, بزمان و دلگان می باشد.
جغرافی نویسان اسلامی نیز از این مکان با عنوان فهره و یا فهلفهره یا فهرج در ناحیه مکران یاد نموده اند. نام کنونی ایرانشهر از قدیم الایام  به عنوان یکی از کانونهای استقرار بشر تا کنون مطرح بوده است به گونه ای که در تمامی نقاط این شهرستان میتوان شواهد  متعددی از آثار سکونت بشر یافت.
ایرانشهر در دوره های تاریخی و اسلامی نیز از شکوه و رونق خاصی برخوردار بوده است که قلعه بمپور از دوران تاریخی (ساسانیان ) و تعداد زیادی از قلعها، از دوره اسلامی همچون بمپور, ابتر, ناصری, دامن و ... گواه بر این ادعاست. 
پس از دوره قاجار با مرکزیت یافتن ایرانشهر بعنوان مرکز شهرستان ایرانشهر و ساخت قلعه ای عظیم، حکومت بلوچستان از بمپور به ایرانشهر انتقال و از این پس شهر به سرعت رشد نموده و گسترش می یابد .جمعیت این شهرستان حدود 274136 نفر بوده که از این میان 143715 نفر آن را جمعیت شهری و 130421 نفر را جمعیت روستایی تشکیل می دهند.

وضعیت آب و هوایی ایرانشهر

آب و هوای این شهرستان تحت تاثیر جغرافیایی و پستی و بلندی های متنوعی می باشد ولی عموما دارای آب و هوای گرم و خشک و گاها شرجی بوده. متوسط درجه حرارت در تابستان 45 درجه و حداقل دما در زمستان 2 درجه سانتی گراد بالای صفر می باشد.

مناطق و اماکن گردشگری ایرانشهر

در ادامه به معرفی جاذبه های گردشگری و توریستی ایلانشهر میپردازیم: 

 • explore گورستان اسپیدژ

 • explore غار ملا سلیمان

 • explore رودخانه بمپور

 • explore چشمه آب گرم بزمان

 • explore چشمه آب معدنی کتوکان

 • explore چشمه آب گرم هودیان

 • explore چشمه آب گرم تشت

 • explore آبشار پورا

 • explore قلعه ناصری

 • explore بازار روز ایرانشهر

 • explore ساختمان بیت رهبری

بررسی و جستجو بلیط هواپیما ایرانشهر

به منظور صدور بلیط هواپیما ایرانشهر کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را ایرانشهر و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر ایرانشهر و پروازهای سیستمی ایرانشهر را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما ایرانشهر

بعد از جستجو لیست پروازهای ایرانشهر شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز ایرانشهر با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز ایرانشهر خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما ایرانشهر کمک فراوان کند.

بلیط ارزان ایرانشهر

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای ایرانشهر را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای ایرانشهر را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما ایرانشهر اقدام نمایید.

بلیط چارتر ایرانشهر

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر ایرانشهر می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر ایرانشهر اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر ایرانشهر در لیست پروازهای ایرانشهر از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر ایرانشهر را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی ایرانشهر

پروازسیستمی ایرانشهر دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر ایرانشهر می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی ایرانشهر را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما ایرانشهر

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت