دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما گچساران

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی گچساران

سفر به شهر
        گچساران

سفر به شهر گچساران

گچساران با مساحت 4683 کیلومتر مربعی و جمعیت 120.000 نفره یکی از شهرستان‌های جنوب غربی استان کهگیلویه و بویراحمد است که از شمال به شهرستان چرام، از از جنوب به شهرستان گناوه، از شرق به شهرستان ممسنی و از غرب به شهرستان بهبهان محدود است. 
از این شهر در متون تاریخی به «گنبد ملغان» یا «گنبد ملجان» یاد شده است چرا که از شهرهای آباد در مسیر راه شهر نوبندگان به ارجان بوده است. در بلخی قرن ششم، به عنوان شهری گرمسیری که آب روان دارد یاد شده است.
دوگنبدان (مرکز شهرستان گچساران) تا قبل از سال ۱۳۰۶ تقریبا خالی از سکنه بود که پس از آن با فعالیت‌ شرکت نفت در منطقه گچ کوراوعلی (گچساران قدیم) این منطقه اهمیت یافت و اولین چاه نفت در روستای بابامحمد، از توابع دوگنبدان امروزی حفاری شد و بعد با اینکه توسط کارکنان شرکت نفت تعدادی چاه در اطراف دوگنبدان حفر شد، در سال‌های بعد به دلیل ناامنی‌هایی در منطقه، این گروه به مسجد سلیمان رفته و در آنجا به کار حفاری نفت ادامه دادند تا اینکه از سال ۱۳۱۵ شرکت نفت ایران و انگلیس فعالیت‌های اکتشاف و حفاری و استخراج از چاه‌های این منطقه را شروع کردند.

وضعیت آب و هوایی گچساران

با توجه به اینکه گچساران در منطقه گرمسیر قشلاقی واقع شده‌است، دارای نوع آب و هوای معتدل و خشک در نیمه شرقی و گرمسیری خشک در نیمه غربی است.

مناطق و اماکن گردشگری گچساران

گچساران در منتهی‌الیه مناطق نفت‌خیز ایران قرار گرفته‌ است که منطقه نفتی گچساران از نواحی قدیمی و مشهور صنعت نفت ایران به شمار می‌آید..

 • explore آبشار گنج بنار

 • explore پل خیری

 • explore چهارطاقی خیر آباد

 • explore روستای مارین

 • explore روستای دیل

 • explore کوه خامین

بررسی و جستجو بلیط هواپیما گچساران

به منظور صدور بلیط هواپیما گچساران کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را گچساران و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر گچساران و پروازهای سیستمی گچساران را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما گچساران

بعد از جستجو لیست پروازهای گچساران شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز گچساران با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز گچساران خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما گچساران کمک فراوان کند.

بلیط ارزان گچساران

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای گچساران را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای گچساران را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما گچساران اقدام نمایید.

بلیط چارتر گچساران

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر گچساران می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر گچساران اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر گچساران در لیست پروازهای گچساران از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر گچساران را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی گچساران

پروازسیستمی گچساران دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر گچساران می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی گچساران را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما گچساران

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت