دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما بجنورد

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی بجنورد

سفر به شهر
        بجنورد

سفر به شهر بجنورد

بجنورد با مساحت 36 کیلومتر مربعی و جمعیت 228 هزار نفره خود،مرکز استان خراسان شمالی است که در شمال شرقی ایران واقع شده است. 
به بجنورد چون قدمت زیادی دارد، و یکی از شهرهای بزرگ خراسان شمالی میباشد، لقب چهل و چهارمین شهر ایران را داده اند. در مجاورت بجنورد که به لهجه شرین خودشان بُژنرد میگویند، شهرهایی چون شیروان و اسفراین و آشخانه قرار گرفته است.
پیشینه بجنورد یا بیژن یورد قدیم، به سال 1100 هجری قمری باز میگردد که توسط شخصی به نام ولی خان (یکی از امیران شادلو) احداث شد و در سال 1263 هجری قمری شخصی به نام حسن خان سالار به این شهر حمله کرد و تا مرز نابودی این شهر پیش رفت اما فرزندان تولی خان، این شهر را مرمت کرد و به آن رونق بخشید.
طبق شواهد و نظریات برخی از کارشناسان، از زمان ساسانیان این منطقه به شهر تبدیل شده است و این منطقه یکی از پایگاه های ایرانیان در زمان حمله اعراب به ایرانیان بوده است.

 

وضعیت آب و هوایی بجنورد

بجنورد متشکل از مناطق کوهستانی و فلات های مرتفع است.
این منطقه زمستان های سرد و تابستان های نسبتا گرمی دارد که میانگین روزهای سرد، سالیانه بیش از صد روز است.

مناطق و اماکن گردشگری بجنورد

در ادامه به معرفی چند مکان دیدنی بجنورد میپردازیم : 

 • explore گردشگاه بابا امان

 • explore گردشگاه بش‌قارداش

 • explore عمارت مفخم

 • explore عمارت آیینه‌خانه مفخم

 • explore امامزاده سلطان سید عباس

 • explore حسینیه جاجرمی‌ها

 • explore کوشک باغ علی آباد

 • explore دریاچه سد شیرین دره

 • explore طبیعت باغ دره

 • explore بند خاکی عبدل‌آباد

 • explore خانه بانک ملی

بررسی و جستجو بلیط هواپیما بجنورد

به منظور صدور بلیط هواپیما بجنورد کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را بجنورد و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر بجنورد و پروازهای سیستمی بجنورد را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما بجنورد

بعد از جستجو لیست پروازهای بجنورد شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز بجنورد با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز بجنورد خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما بجنورد کمک فراوان کند.

بلیط ارزان بجنورد

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای بجنورد را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای بجنورد را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما بجنورد اقدام نمایید.

بلیط چارتر بجنورد

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر بجنورد می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر بجنورد اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر بجنورد در لیست پروازهای بجنورد از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر بجنورد را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی بجنورد

پروازسیستمی بجنورد دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر بجنورد می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی بجنورد را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما بجنورد

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت