دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما بدروم

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی بدروم

سفر به شهر
        بدروم

سفر به شهر بدروم

بدروم شهری ساحلی و زیبا در استان موغله واقع در جنوب غربی ترکیه، در امتداد دریای اژه، قرار گرفته است. 
بدروم با مساحت 640 کیومتر مربع و جمعیت 35.795 نفره خود طبق سرشماری سال 2012، یکی از اولین شهرهای ترکیه میباشد که از صنعت گردشگری استقبال کرد.
در زمان باستان، نام این شهر،هالیکارناسوس بوده است و اکنون بدروم و یا بودروم به معنای پایین در زبان ترکی میباشد چرا که در پایین ترین نقطقه ترکیه قرار گرفته است و همسایگان شمالی این شهر به ترتیب ازمیر و آنتالیا میباشد. در بدروم علاوه بر مرکزشهر زیبا، روستاهای ساحلی بزرگ و کوچک زیبای زیادی وجود دارد مثل گومبت و باغلا و باغلا و ... طبق شواهد این شهر در سال 484 قبل از میلاد مسیح توسط دوریانس تاسیس شده است.

وضعیت آب و هوایی بدروم

با توجه به موقیعیت مکانی بدروم یعنی موقعیت جزیره ای، دارای آب و هوای میدیترانه ای میباشد که تابستان های گرم و زمستان های معتدلی را داراست. بهترین فصل سفر به این شهر زیبا بهار و تابستان است تا در کنار ساحل از هوای خوب این شهر لذت ببرید. 

مناطق و اماکن گردشگری بدروم

شهر بدروم بر خلاف وان وآنتالیا و استانبول و کوشی آداسی، برای خرید کردن مناسب نمیباشد چون با توجه تعداد مراکز خرید و بازارهای کم، اجناس گرانی دارند. 
در ادامه به ذکر چندین مکان تفریحی و تاریخی و بازارها بدرویم خواهیم پرداخت : 

 • explore آرامگاه هالیکارناسوس

 • explore دروازه‌ ی میندوس

 • explore قلعه ی بدروم

 • explore بازار تورگوتریس

 • explore کارخانه کشتی‌ سازی عثمانی

 • explore مرکز خرید اواسیس چارشی لیمان

 • explore مرکز خرید انیو

 • explore بازار قدیمی بدروم

 • explore آمفی تئاتر باستانی بدروم

بررسی و جستجو بلیط هواپیما بدروم

به منظور صدور بلیط هواپیما بدروم کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را بدروم و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر بدروم و پروازهای سیستمی بدروم را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما بدروم

بعد از جستجو لیست پروازهای بدروم شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز بدروم با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز بدروم خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما بدروم کمک فراوان کند.

بلیط ارزان بدروم

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای بدروم را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای بدروم را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما بدروم اقدام نمایید.

بلیط چارتر بدروم

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر بدروم می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر بدروم اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر بدروم در لیست پروازهای بدروم از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر بدروم را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی بدروم

پروازسیستمی بدروم دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر بدروم می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی بدروم را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما بدروم

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت