دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما بیرجند

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی بیرجند

سفر به شهر
        بیرجند

سفر به شهر بیرجند

شهر بیرجند با جمعیت 203636 نفره و مساحت 3949 کیلومتر مربع، مرکز استان خراسان جنوبی و مرکز شهرستان بیرجند در شرق ایران است.
نام های قدیم بیرجند به ترتیب برجند، برجن، برکن و بیرگند بوده است که از شمال به شهرستان قاینات، از جنوب به شهرستان نهبندان و کرمان، از شرق به کشور افغانستان و از غرب به شهر فردوس و طبس محدود شده است. پیشینه بیرجند احتمالاً به اواخر حکومت ساسانیان باز میگردد که توسط زرتشتیان یزدی و کرمانی به عنوان منزلگاهی در حاشیه کویر و در مسیر عبور از کویر به سمت شمال خراسان بزرگ و ماوراءالنهر بنا شد. کتیبه ها و سنگ نگاره ها و گورستان های زرتشتی، حکایت از قدمت چند هزار ساله بیرجند دارند. پس از اسلام قدیمی ترین اثر درون شهری بیرجند، مسجد جامع آن است که در سال ۷۵۰ هجری قمری بنا شده‌است. 
بیرجند، اولین شهر ایران است که دارای سازمان آبرسانی بوده که به عنوان اولین سازمان آبرسانی در ایران شناخته می‌شود و همچنین دومین شهر ایران است که در سال ۱۳۰۲ پیش از تهران، از لوله‌کشی آب شهری برخوردار شد.

وضعیت آب و هوایی بیرجند

بیرجند دارای آب و هوای ، نیمه بیابانی است که زمستانهای سرد و تابستانهای خشک و گرمی دارد . میزان بارش باران، کم بوده و بیشترین میزان آن، از آذر تا اردیبهشت است.

مناطق و اماکن گردشگری بیرجند

علاوه بر جاذبه‌های گردشگری در شهرستان بیرجند، آثار تاریخی در محدوده شهری بیرجند نیز وجود دارد.

 • explore یخدان رحیم آباد

 • explore مصلی بیرجند

 • explore مدرسه معصومیه

 • explore مدرسه شوکتیه

 • explore کنسولگری انگلیس (باغ منظریه)

 • explore قلعه بیرجند

 • explore عمارت اکبریه

 • explore بند عمرشاه

 • explore بند دره

 • explore ارگ کلاه فرنگی

 • explore موزه بیرجند

بررسی و جستجو بلیط هواپیما بیرجند

به منظور صدور بلیط هواپیما بیرجند کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را بیرجند و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر بیرجند و پروازهای سیستمی بیرجند را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما بیرجند

بعد از جستجو لیست پروازهای بیرجند شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز بیرجند با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز بیرجند خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما بیرجند کمک فراوان کند.

بلیط ارزان بیرجند

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای بیرجند را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای بیرجند را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما بیرجند اقدام نمایید.

بلیط چارتر بیرجند

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر بیرجند می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر بیرجند اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر بیرجند در لیست پروازهای بیرجند از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر بیرجند را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی بیرجند

پروازسیستمی بیرجند دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر بیرجند می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی بیرجند را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما بیرجند

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت