دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما بیروت

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی بیروت

سفر به شهر
        بیروت

سفر به شهر بیروت

بیروت، با نام دیگر عروس خاورمیانه یکی از بنادر مهم شرق دریای مدیترانه، پایتخت و البته بزرگترین شهر لبنان مبیاشد.
به بیروت با مساحت 19.8 کیلومتر مربعی، لقب پاریس خاورمیانه داده اند. سنگ فرش ها، مجسمه ها و سبک زندگی متفاوت کنار یکدگیر در شهری که هزاران قصه دارد دلایل این لقب اند. 
درباره معنا نام این شهر یعنی بیروت، نظرات متفاوتی وجود دارد. بعضی ها نظر به، بر گرفته شدن از واژه ( بیروتا) به معنا سرور یا صنوبر است، دارند. بعضی ها واژه عبرانی (بئروت) که به معنای چاه میباشد، دارند..
اطلاعات دقیقی از پیدایش این شهر در دست نیست اما با توجه به پیدایش آثاری از دوران آشولی و لووالوایی، بیروت از قدیمی ترین شهرهای خاورمانه به شمار می آید.

وضعیت آب و هوایی بیروت

با توجه به موقعیت جغرافیایی این شهر، بیروت از آب و هوای میدیترانه ای بر خوردار است. در بهار با میانگین 12 الی 26 درجه، تابستان 21 الی 32، پاییز 16 الی 27 و در زمستان 11 الی 17 درجه سانتی گراد میباشد.
فصل بهار و پاییز بهترین فصل سفر به این شهر است چرا که بارش باران به ندرت اتفاق می افتد و دمای هوا معتدل است.

مناطق و اماکن گردشگری بیروت

اگر به دنبال شب زنده داری و سواحل زیبا هستید بیروت مقصدی مناسبی میباشد علاوه بر این ، بیروت در میان فرهنگ دوستان هم محبوبیت زیادی دارد. 

 • explore صخره های روشه

 • explore منطقه گردشگری حریصا

 • explore خیابان اشرفیه

 • explore مسجد محمد امین

 • explore غار جعیتا

 • explore کلیسای جامع سنت جورج مارونی

 • explore ویرانه های بعلبک

 • explore تریپولی

 • explore موزه ملی بیروت

 • explore حمام‌های رومی

 • explore میدان شهدا

بررسی و جستجو بلیط هواپیما بیروت

به منظور صدور بلیط هواپیما بیروت کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را بیروت و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر بیروت و پروازهای سیستمی بیروت را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما بیروت

بعد از جستجو لیست پروازهای بیروت شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز بیروت با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز بیروت خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما بیروت کمک فراوان کند.

بلیط ارزان بیروت

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای بیروت را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای بیروت را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما بیروت اقدام نمایید.

بلیط چارتر بیروت

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر بیروت می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر بیروت اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر بیروت در لیست پروازهای بیروت از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر بیروت را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی بیروت

پروازسیستمی بیروت دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر بیروت می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی بیروت را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما بیروت

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت