دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما بندرلنگه

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی بندرلنگه

سفر به شهر
        بندرلنگه

سفر به شهر بندرلنگه

بندرلنگه با مساحت 1466 هکتار و جمعیت 30435 نفره، در استان هرمزگان در کناره ساحل خلیج فارس واقع شده است. از سال 1397 بندرلنگه را با نام بندر تاریخی لنگه میشناسند.
چندین سال پیش این بندر به خاطر مرکز صید مروارید به بندر مروارید و چون سهم عمده ای در تجارت دریایی داشته به عروس بنادر مشهور بوده.
بندرلنگه با توجه به موقعیت مکانی خوبی که دارد ایستگاهی ترانزیتی به حساب می آید و با توجه به مساجد و برکه های زیادی که در این بندر وجود دارد که تمامی آنها در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است، میتوان لقب شهر مساجد و برکه ها (آب انبار) هم به این بندر داد.
دومین فرودگاه کشور بعد از بوشهر (سال ۱۲۹۷ شمسی) در بندرلنگه راه اندازی شد و اولین پرواز ها از این فرودگاه به مقصد هندوستان و انگلستان بوده است و همچنین بندرلنگه دارای سومین مدرسه افتتاح شده در کشور می باشد که این اتفاق در سال ۱۲۹۰ شمسی و بعد از دارلفنون تهران و سعادت بوشهر روی داد.لنگه در واژه فارسی به معنای (تک،یک،بی همتا،یکتا،نادر) آمده است وپیشینه این بندر تجاری به زمان هخامنشیان بر میگردد زمانی که بندر(گوگانا) نام قدیمی بندرلنگه بوده است.

وضعیت آب و هوایی بندرلنگه

آب و هوای لنگه مرطوب است و تابستان های گرم و زمستان های بهاری دارد.

مناطق و اماکن گردشگری بندرلنگه

امروزه این بندر یکی از بنادر مهم کرانه‌های شمالی خلیج‌فارس به شمار می‌رود که جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن گردشگران زیادی را جذب خود کرده است.

 • explore عمارت فکری

 • explore مسجد ملک بن عباس

 • explore مسجد شیخی

 • explore قلعه شیخ سلطان

 • explore آبشار بدو

 • explore منطقه بیابانی سایه خوش

 • explore چشمه آب گرم بادون

 • explore برکه دریا دولت

 • explore بندر چارک

 • explore آبگرم خست

بررسی و جستجو بلیط هواپیما بندرلنگه

به منظور صدور بلیط هواپیما بندرلنگه کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را بندرلنگه و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر بندرلنگه و پروازهای سیستمی بندرلنگه را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما بندرلنگه

بعد از جستجو لیست پروازهای بندرلنگه شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز بندرلنگه با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز بندرلنگه خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما بندرلنگه کمک فراوان کند.

بلیط ارزان بندرلنگه

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای بندرلنگه را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای بندرلنگه را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما بندرلنگه اقدام نمایید.

بلیط چارتر بندرلنگه

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر بندرلنگه می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر بندرلنگه اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر بندرلنگه در لیست پروازهای بندرلنگه از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر بندرلنگه را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی بندرلنگه

پروازسیستمی بندرلنگه دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر بندرلنگه می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی بندرلنگه را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما بندرلنگه

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت