دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما بم

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی بم

سفر به شهر
        بم

سفر به شهر بم

شهرستان بم با جمعیت 127396 نفره، یکی از شهرستانهای استان کرمان در جنوب شرقی ایران میباشد. 
بم از شمال و غرب به کرمان، از جنوب غرب به شهرستان جیرفت، از جنوب به شهرستان عنبراباد و از مشرق با شهرستانهای نرماشیر و محمد اباد محدود است. 
در رابطه با تاریخچه بم روایات تاریخی زیادی وجود دارد و در فرهنگ معین کلمه بم، آوای درشت و خشن معنی شده است.
در مرات البلدان در رابطه با بم آمده :

پادشاه هخامنشی به نام بهمن بن اسفندیار به خونخواهی پدرش از استخر فارس به زابل یکی از شهرهای سیستان و بلوچستان فعلی لشگر کشی نموده و فرامرز پسر رستم از این جریان مطلع گردیده و برای سرکوبی بهمن بن اسفندیار به‌سوی او لشگر کشی نموده و این دو دشمن با لشگرهایشان در بم کنونی به هم رسیده و پس از جنگ بهمن پیروز گردید و فرامرز را به دار آویخت. محل فعلی دارزین و جایی که دار ازآنجا به دارزین منتقل گردیده به نام دارستان معروف است، بهمن پس از پیروزی در محل جنگ برج و بارویی تأسیس کرده که آن را بم نامیده و بم مخفف بهمن بن اسفندیار است.

وضعیت آب و هوایی بم

آب و هوای بم گرم و خشک است اما به علت مجاورت با کویر آب و هوای متغیری دارد مثلا گرم ترین و سرد ترین هوا نقطه کشور از بم گزارش شده است.

مناطق و اماکن گردشگری بم

ارگ بم بزرگترین بنای خشتی جهان است که با دیوار چین از لحاظ عظمت و زیبایی مقایسه میشود و با بیش از 2500 سال قدمتی که دارد نقش قابل توجهی در فرهنگ و تاریخ ایران ایفا کرده است.

 • explore ارگ بم

 • explore بازار سنتی سرپوشیده بم

 • explore مسجد سید بم

 • explore مسجد حضرت رسول

 • explore رودخانه آدوری

 • explore منطقه ییلاقی دهبکردی

 • explore کوه برفو

 • explore کوه بی سوخته

 • explore روستای خواجه عسکر

 • explore آبشار تنگ تاهران

بررسی و جستجو بلیط هواپیما بم

به منظور صدور بلیط هواپیما بم کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را بم و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر بم و پروازهای سیستمی بم را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما بم

بعد از جستجو لیست پروازهای بم شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز بم با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز بم خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما بم کمک فراوان کند.

بلیط ارزان بم

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای بم را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای بم را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما بم اقدام نمایید.

بلیط چارتر بم

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر بم می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر بم اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر بم در لیست پروازهای بم از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر بم را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی بم

پروازسیستمی بم دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر بم می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی بم را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما بم

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت