دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما اهواز

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی اهواز

سفر به شهر
        اهواز

سفر به شهر اهواز

اهواز مرکز استان خوزستان سرزمینی است که از سلسله کوههای زاگرس شروع شده و پس از جای دادن زمینهای وسیع جلگه ای به آبهای خلیج فارس می پیوندد.کارون پرآب ترین رود ایران با سرچشمه گرفتن از کوههای بختیاری با ورود به شهر اهواز ، شهر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم نموده است . 

خوزستان از شمال با استان لرستان از جنوب با خلیج فارس از شرق با استان کهکیلویه و بویر احمد و از غرب با ایلام و کشور عراق همسایه است.

اهواز جمع عربی کلمه هوز=حوز است که در ابتدا نام یکی از قبایل آن بوده است. نام قدیم آن هرمز دار در شیر و بعد از آن سوق الاهواز و در زمان قاجاریه ناصری یا ناصریه بوده است و در نهایت در سال 1314 هجری شمسی اهواز نامیده شد.

اهواز 31800 هکتار مساحت دارد که بعد از مشهد و تهران سومین شهر وسیع ایران است و به دلیل جمعیت زیادش به عنوان هفتمین شهر پرجمعیت ایران شناخته میشود.اکثریت مردم به زبان فارسی و عشایر بومی و مقیم آن به زبان عربی و بختیاری، لری و دزفولی، شوشتری و ترکی صحبت میکنند.

51% نفت مناطق نفت خیز جنوب کشور در شهر اهواز تولید میشود و برخی از بزرگترین کارخانه های مادر کشور در این شهر قرار دارند که وجود همین کارخانجات ،تاسیسات اداری و صنعتی شرکت مناطق نفت خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران، اهواز را به یکی از مهمترین مراکز صنعتی ایران تبدیل کرده است.

وضعیت آب و هوایی اهواز

متوسط درجه حرارت در دوره گرما از اردیبهشت ماه تا مهرماه حدود 31.2 درجه سانتیگراد است که گاهی حداکثر به 50 درجه میرسد. درطول زمستان متوسط درجه حرارت 14.9 درجه سانتیگراد و حداقل آن گاهی به زیر صفر میرسد.متوسط بارندگی سالیانه 266 میلیمیتر است و دوره بارندگی بین مهر تا اردیبهشت است.

مناطق و اماکن گردشگری اهواز

باتوجه به اینکه در فصل زمستان اهواز به علت داشتن آب و هوای گرم و مطلوب مقصد بسیار خوبی برای گردشگری به حساب می آید مکانهای دیدنی آن را به شما معرفی میکنیم.

 • explore پل سفید(معلق)

 • explore پل سیاه

 • explore پل طبیعیت

 • explore کلیسای سورت مسروپ

 • explore خانه ماپار، عمارت پهلوی

 • explore رود کارون

 • explore بازار کاوه

 • explore بازار عبدالحمید

 • explore موزه هنرهای معاصر

 • explore بنای معین التجار

 • explore دانشگاه سه گوش

 • explore آرامگاه علی ابن مهزیار

 • explore طولانی ترین آبشار مصنوعی خاورمیانه

 • explore بازار لشکر آباد

بررسی و جستجو بلیط هواپیما اهواز

به منظور صدور بلیط هواپیما اهواز کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را اهواز و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر اهواز و پروازهای سیستمی اهواز را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما اهواز

بعد از جستجو لیست پروازهای اهواز شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز اهواز با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز اهواز خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما اهواز کمک فراوان کند.

بلیط ارزان اهواز

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای اهواز را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای اهواز را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما اهواز اقدام نمایید.

بلیط چارتر اهواز

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر اهواز می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر اهواز اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر اهواز در لیست پروازهای اهواز از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر اهواز را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی اهواز

پروازسیستمی اهواز دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر اهواز می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی اهواز را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما اهواز

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت