دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما آبادان

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی آبادان

سفر به شهر
        آبادان

سفر به شهر آبادان

آبادان یکی از شهرهای استان خوزستان در فاصله 1000 کیلومتری تهران و با مساحتی حدود 2796 کیلومتر در جنوب غربی ایران در نزدیکی با مرزهای عراق و کویت می باشد. شهر آبادان که در نزدیکی رود اروند قرار دارد در گذشته به نام های عبادان و اوپاتان نامیده میشد و در سال 1314 به آبادان تغییر نام یافت.

آبادان بعد از اهواز پرجمعیت ‌ترین شهر استان خوزستان و یکی از مهمترین شهرهای ایران و خاورمیانه است که دلیل آن وجود پالایشگاه های نفت، کارخانه های پتروشیمی و دسترسی به آب های بین المللی و خلیج فارس می باشد.

وضعیت آب و هوایی آبادان

آبادان دارای آب و هوایی نیمه بیابانی است و از ماه های فروردین تا اوایل اردیبهشت هوای متعادل تا گرمی را دارد. اما در اواخر اردیبهشت ماه تا اواخر تابستان هوای بسیار گرم و غیر قابل تحملی دارد به طوری که دمای هوا در بیشتر روزها به 45 درجه و تا 55 درجه سانتیگراد نیز افزایش پیدا می کند. در فصل زمستان آبادان شاهد آب و هوای بسیار معتدل است در این فصل از سال دمای هوا به حدود 20 -16 درجه سانتیگراد می رسد.

مناطق و اماکن گردشگری آبادان

آبادان با داشتن پیشینه فرهنگی و تاریخی زیاد و جاذبه‌های گردشگری و طبیعی فراوان از جمله نخلستان‌های بی‌نظیر و بازارهای شلوغ و پر رفت‌ و آمدش همواره میزبان بسیاری از گردشگران بوده است که در ادامه به تعدادی از این مکان های دیدنی اشاره خواهیم کرد.

 • explore جزیره مینو

 • explore مسجد رنگونی‌ها

 • explore رودخانه بهمن‌شیر و اروندرود

 • explore بازار مرکزی آبادان

 • explore کنزالمال آبادان

 • explore کلیسای سورت گاراپت

 • explore موزه هنرهای معاصر آبادان

 • explore موزه تنوع زیستی آبادان

 • explore پل کابلی آبادان

 • explore پل بهمنشیر

 • explore موزه آبادان

 • explore کلیسای ارامنه‌

بررسی و جستجو بلیط هواپیما آبادان

به منظور صدور بلیط هواپیما آبادان کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را آبادان و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر آبادان و پروازهای سیستمی آبادان را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما آبادان

بعد از جستجو لیست پروازهای آبادان شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز آبادان با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز آبادان خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما آبادان کمک فراوان کند.

بلیط ارزان آبادان

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای آبادان را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای آبادان را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما آبادان اقدام نمایید.

بلیط چارتر آبادان

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر آبادان می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر آبادان اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر آبادان در لیست پروازهای آبادان از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر آبادان را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی آبادان

پروازسیستمی آبادان دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر آبادان می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی آبادان را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما آبادان

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت