دانلود اپلیکیشن Balon24

اپلیکیشن Balon24

پرواز / تور / اتوبوس نصب کنید

رزرو و خرید بلیط هواپیما بندرعباس

رزرو آنلاین پروازهای چارتری و سیستمی بندرعباس

سفر به شهر
        بندرعباس

سفر به شهر بندرعباس

بندرعباس، مرکز استان هرمزگان و شهری بندری در سواحل و استان هرمزگان  جنوبی ایران  است. بندرعباس بزرگترین بندر در کشورمان ایران است و دارای موقعیتی استراتژیک در تنگه هرمز می باشد. روزانه مقدار بسیار زیادی از ترانزیت کالا از طریق بنادر این شهر صورت میگیرد و به عنوان یک نقطه کلیدی در زمینه صادرات و واردات برای ایران در مجاورت خلیج فارس و دریای عمان به حساب می آید.

این شهر قدیمی با قدمیتی بالا در گذشته به نام گمبرون شناخته میشده اما در سال 1622 میلادی شاه عباس پس از شکست نیروهای پرتغالی در این منطقه نام آن را از گمبرون به بندرعباس تغییر داد.

شهر بندرعباس نیز گذرگاه مناسبی برای سفر به شهرهای اطراف آن مانند جزیره قشم و هرمز است و هر ساله گردشگران زیادی برای بازدید از این شهر و شهرهای اطراف آن مانند جزیره قشم و هرمز به این شهر سفر می‌کنند.

وضعیت آب و هوایی بندرعباس

به طور کلی آب و هوای شهر بندرعباس گرم و مرطوب است که به علت موقعیت آن نیز میباشد چرا که این شهر در نزدیكی به مدار راس السرطان و استوا قرار گرفته است. حداکثر دمای هوا در فصل تابستان در این شهر به 50 درجه  و در فصل زمستان حداقل دما تا 5 درجه نیز می‌رسد و به همین منظور در فصل های پاییز و زمستان هوایی دلپذیری را داراست و برای مسافران و گردشگران بسیار خوشایند است. البته به طور کلی در هر فصلی از سال که به شهر بندرعباس سفر کنید، هوای گرم را در آن حس خواهید کرد.

مناطق و اماکن گردشگری بندرعباس

سواحل زیبای خلیج فارس به تنهایی می‌تواند دلیلی برای سفر به شهر زیبا و دیدنی بندرعباس باشد، اما تنها دلیل آن نیست زیرا بندر عباس پر است از جاهای دیدنی و مکان های تاریخی که میتوان در هنگام سفر از آن ها دیدن کرد. در ادامه  به چند مورد آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • explore چشمه آب گرم گنو

 • explore آبشار تزرج

 • explore غار نمکی خرسين

 • explore چشمه سبزپوشان

 • explore حمام گله داری

 • explore عمارت کلاه فرنگی بندرعباس

 • explore پل لاتیدان

 • explore قلعه فین

 • explore معبد هندوها

 • explore مسجد جامع دلگشا

 • explore مسجد گله داری

 • explore محله باستانی سورو

بررسی و جستجو بلیط هواپیما بندرعباس

به منظور صدور بلیط هواپیما بندرعباس کافیست در بالای وب سایت مبدا خود را بندرعباس و مقصد را شهر مورد نظر انتخاب نمایید و بعد از انتخاب تاریخ پرواز مورد نظر با کلیک بروی گزینه جستجو پرواز لیست کلیه پرواز های چارتر بندرعباس و پروازهای سیستمی بندرعباس را مشاهده نمایید

رزرو و صدور بلیط هواپیما بندرعباس

بعد از جستجو لیست پروازهای بندرعباس شما میتوانید با مشاهده لیست بلیط پرواز بندرعباس با توجه به گزینه های سمت راست صفحه ٬ پرواز بندرعباس خود را انتخاب نمایید و بر اساس زمان پرواز ٬ قیمت پرواز ٬ شماره پرواز و نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی مورد نظر انتخاب خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات تکمیلی پرواز از جمله تاریخ پرواز ٬ مبدا ٬ مقصد ٬ ساعت پرواز ٬ نوع هواپیما و ظرفیت هر پرواز کاملا مشخص است و میتواند به شما در انتخاب بلیط هواپیما بندرعباس کمک فراوان کند.

بلیط ارزان بندرعباس

Balon24 همیشه در تلاش است با خدماتی متمایز همراه با قیمت مناسب کلیه پروازهای بندرعباس را برای کاربران خود ارائه کند و همچنین کلیه پروازهای بندرعباس را از لحاظ قیمت و چارترکننده کاملا تضمین میکند از این رو شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت خرید ارزان بلیط هواپیما بندرعباس اقدام نمایید.

بلیط چارتر بندرعباس

Balon24 طرف قرارداد کلیه پروازهای چارتر بندرعباس می باشد و شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به صدور بلیط چارتر بندرعباس اقدام کنید به منظور مشاهده پرواز چارتر بندرعباس در لیست پروازهای بندرعباس از سمت راست صفحه در قسمت فیلترینگ شما می توانید گزینه پروازچارتر را انتخاب کنید و مناسب ترین پروازهای چارتر بندرعباس را مشاهده نمایید و نسبت به صدور آنلاین پرواز اقدام نمایید

بلیط سیستمی بندرعباس

پروازسیستمی بندرعباس دارای شرایط متفاوتی نسبت به پرواز چارتر بندرعباس می باشد تفاوت اصلی این دو ٬ درصد های جریمه استرداد آن می باشد که معمولا در پرواز سیستمی درصد های کمتری برای استرداد وجود دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید پرواز سیستمی بندرعباس را در هر لحظه کنسل و ابطال نمایید و مبلغ کمتری متضرر شوید

خرید بلیط هواپیما بندرعباس

دانلود برنامه موبایل بالن 24
اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ

کافیست مقایسه کنید

به منظور تکمیل خدمات ٬ Balon24 نرم افزار خود را در ۵ نسخه ارائه داده است که شامل Android٬ IOS٬ PWA٬ (Desktop(windows و (Desktop(Mac می باشد

دریافت